Sıkça Sorulan Sorular

Ödemelerinizi kredi kartı veya banka havalesi / EFT yoluyla gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Kredi kartıyla ödemelerinizde vade farkı alınmamaktadır.

Tüm üretim süreci boyunca, sizinle temas halinde olunacak ve gerek telefon görüşmeleriyle gerekse fotoğraflar aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

2000 TL.nın üzerindeki siparişlerde, kargo ücretini biz ödemekteyiz.

Daha düşük tutardaki siparişlerde ise kargo ücreti, alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Günümüzde nikah şekeri sunumu, sadece nikah salonlarına özgü olmanın çok ötesine geçmiştir. Bu mutlu anın kutlandığı her ortamda; Bekarlığa Veda, Kına, Nikah, Nikah Kokteyli, Nikah Yemeği, Düğün ve hatta Evlilik Yıldönümü davetlerinde; mutluluğa ortak olan tüm misafirlere sunulabilmektedir.

Öte yandan nikah şekeri, doğumu öncesinde ve/veya sonrasında, bebeğiniz için tertiplediğiniz tüm özel davetlerinizde, misafirlere bir teşekkür hediyesi olarak da verilebilmektedir.

Ayrıca iş yeri organizasyonları için de görselliği ortama uygun olan nikah şekerlerine talep olmaktadır.

Ağırlıklı olarak kültürel etkileşimlerin ve yeni trendlerin etkisiyle değişen tüketici istekleri, nikah şekeri tasarımlarında da geleneksel badem şekeri ve/veya lavanta sunumlarından çok öteye geçmemize neden olmaktadır.

Bugün bir nikah şekeri tasarımının, sizi yansıtması çok önemli bir unsur olduğundan, davetlilerinize çikolata, sakız, kurabiye, lokum, içeçek, parfüm, oda kokusu, mum, oje, ruj ve hatta fidan kullanılarak yapılmış tasarımlardan hediye edebilmeniz mümkündür..

Seçtiğiniz tasarımlar ne kadar kırılgan olursa olsun, onları en güvenli şekilde kargo için hazır hale getirmekte ve teslimat konusunda en güvenilir şirketlerden biri olan UPS Kargo’ya teslim etmekteyiz. İhtiyaç halinde ise özel kuryeyle sevki gerçekleştirmekteyiz.

Adrese teslim edilen ürünlerin bazılarının yolda hasar görmesi durumuyla çok nadir olsa da karşılaşmaktayız. Böyle bir durumda, sözleşme konusu malı teslim almadan önce lütfen muayene ediniz. Kırık, ambalajı yırtılmış, hasarlı ve ayıplı malı, kargo şirketinden teslim almayınız. Lütfen o anda kargo şirketinin tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanağın bir kopyasını tarafımıza iletiniz. Böylelikle kusurlu ya da hasarlı malın tanzimi için, arzunuza göre ya ücretsiz yeni mal gönderimi ya da para iadesi yapabiliriz.

Yapılabilirliği olduğu sürece, tasarımlarımız üzerinde dilediğiniz tüm değişiklikleri isteyebilirsiniz.

İşçilik ya da malzeme gibi maliyetleri arttırıcı herhangi bir değişiklik söz konusu olmadıkça, tasarım ücreti farkı da almamaktayız.

İş planının etkin bir şekilde düzenlenmesi, siparişinizin en özenli şekilde hazırlanabilmesi ve stokta olmama gibi sorunların yaşanmaması adına, ürünlerin size teslim edilmesini istediğiniz tarihten 1 ay önce, sipariş verme işlemini gerçekleştirmenizi rica ederiz.

Acil siparişlerinizde ise mutlaka telefon yoluyla irtibata geçiniz.

Sipariş gönderimini, ülke içi tüm şehirlerimize UPS Kargo ile gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul-Kadıköy merkezli atölyemizden kargoya verilen ürünlerin, İstanbul içi adrese ulaşım süresi 1 iş günüdür. İstanbul’a 600 km uzaklığa kadar iller için ulaşım süresi 2 gün, 600 km ve üzeri uzaklıktaki iller için, ürünlerin adrese ulaşımı ise 3 iş gününü bulmaktadır.

Yurt dışından gelen siparişler için de yine UPS Kargo ile çalışmaktayız.

Şu Anda Buradasınız :