En İyisiyle Tanışma Fırsatını Kaçırmayın.. İndirimli Bahar Günlerimiz Başladı..

“En iyisiyiz..” derken abartmıyoruz.

Tam da bu noktada, düğün organizasyonu alanında, dünyadaki en yüksek tirajlı dergilerden biri olan ‘Wedding Style’ ile olan söyleşimizden bir kesiti sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Wedding Style: Tasarımlarınızı, rakiplerinize göre pahalı bulanlar oluyordur, değil mi?

SADE Tasarım: Evet, düzenli olarak uyguladığımız ‘İndirimli Günler’ haricinde, ülkedeki diğer şirketlere oranla tasarımlarımızın pahalı olduğunu söyleyebiliriz.

Wedding Style: Peki neden pahalı?

SADE Tasarım: Öncelikle, “değerli çiftlerin yerinde biz olsak, bir davet şekerinden neyi beklerdik?” sorusunu kendimize soruyoruz. “Farklı bir görsellik mi? Kalite mi? Davetlilere zarif bir anı sunmak mı? Onların bu hediyeleri, uzun süre saklamalarını mı?” Cevabımız ise her seferinde “Hepsi!” oluyor. Bu noktadan yola çıkarak, en iyi tasarımcılarla çalışıyoruz; dolayısıyla özgün tasarımlar ortaya koyuyoruz.. Birinci sınıf malzemeleri kullanıyoruz; dolayısıyla tüm tasarımlarımızda kaliteyi yansıtıyoruz. Böylelikle hem müşterilerimiz olan değerli çiftler için hem de onların misafirleri için unutulmaz hediyelikler hazırlayabiliyoruz. Bu duyarlılık, ister istemez fiyatlarımıza da yansıyor.

Wedding Style: Çok hoş.. Peki ‘İndirim Günleri’ sizin için ne ifade ediyor?

SADE Tasarım: Ülkemizdeki ekonomik koşullar belli. Her ne kadar tasarımlarımız, fiyatlar nedeniyle Orta-Üst ve Üst gelir seviyesine yönelik olsa da “özgün ve kaliteli tasarımlar, herkesin hakkı” diye düşünüyoruz. Bu nedenle yıl içerisinde, belli aralıklarla indirim etkinlikleri düzenliyoruz. İstiyoruz ki daha çok çiftimizin mutluluğuna dokunabilelim..

Wedding Style: Böylece, bilinirliliğinizin artması açısından da büyük bir fırsat oluşmuş oluyor. Peki, Türkiye dışındaki potansiyel müşterileriniz de bu indirimlerden faydalanabiliyor mu?

SADE Tasarım: Elbette. Aslen, yurt dışına açılmak için özel bir çaba sarf ettiğimiz söylenemez. Henüz web sitemizin İngilizce versiyonunu dahi hayata geçirmedik. Buna rağmen, çok çeşitli ülkelerde yaşayan Türkler bizi bulabiliyor ve tasarımlarımızla tanışma fırsatını yakalayabiliyor.

Wedding Style: Tüm bu konuştuklarımızdan yola çıkarak, SADE Tasarım olarak misyonunuzu açıklamanızı istesek, bize ne söylersiniz?

SADE Tasarım: Misyonumuz yani varlık nedenimiz, “Mutluluğun paylaşıldığı tüm davetlerde, sade dokunuşlarla değer yaratmak ve unutulmaz deneyimler yaşatmaktır.” diyebiliriz.

Wedding Style: Etkileyici.. Son olarak, gelecekte kendinizi nerede görmek istiyorsunuz?

SADE Tasarım: Faaliyet gösterdiğimiz alanda, kalite ve görsellik standartlarının belirleyicisi olmayı arzu ediyoruz.. Sizce çok mu iddialıyız?

Wedding Style: İddialısınız ancak bu konuda haklı olduğunuzu söylemek durumundayız. Çünkü tasarımlarınız, gerçekten dünya standartlarında ve hatta ötesine geçmek üzere..

SADE Tasarım: Bu güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyoruz.. Bunları, bir başka ‘en iyi’den duymak hakikaten gurur verici. Tekrar teşekkürler..