Ödeme / Teslimat Politikası

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yoluyla ödemelerinizde, Fahri ÖZTAŞ – Garanti Bankası Kadıköy Şubesi – Hesap No: 88/6291608 – IBAN: TR86 0006 2000 0880 0006 2916 08 hesabımızı kullanabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme ya da taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; SADE TASARIM, eğer ürünleri kargoya henüz vermediyse, siparişin veriliş tarihinden itibaren üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi, e-mail veya telefon aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini, teslimat adresi olarak bildiriniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir. Anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo ile uygun fiyata gönderim yapılmasını sağlamış bulunmaktayız.

İstanbul-Kadıköy merkezli atölyemizden kargoya verilen ürünlerin, İstanbul içi adrese ulaşım süresi 1 iş günüdür. İstanbul’a 600 km uzaklığa kadar iller için ulaşım süresi 2 gün, 600 km ve üzeri uzaklıktaki iller için, ürünlerin adrese ulaşımı ise 3 iş gününü bulmaktadır.

Yurt dışından gelen siparişler için de yine UPS Kargo ile çalışmaktayız.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa, ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Lütfen sözleşme konusu malı teslim almadan önce muayene ederek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı malı kargo şirketinden teslim almayınız. O anda kargo şirketinin tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanağın bir kopyasını şirketimize iletiniz. Kusurlu veya hasarlı malın tanzimi için isteğinize göre, şirketimiz ya ücretsiz mal gönderiminde bulunacak ya da para iadesi yapacaktır. Teslim aldığınız malın ise hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir.

Şu Anda Buradasınız :